Reklama

Tips & Tricks

Poradnik Assassin’s Creed 3: Jak zdobyć więcej pieniędzy i wygrać gry planszowe

admin

Opublikowany

Assassin’s Creed 3Kolejna odsłona kultowej serii zawitała na komputery. Grając w Assassin’s Creed 3 możemy napotkać na pewne problemy. Nie łatwo będzie zdobyć pierwsze pieniądze, a jeszcze trudniejsze może okazać się przejście minigier – Młyn i Fanorona. Pomożemy Wam uporać się z tymi problemami.

Szybkie zarabianie pieniędzy w Assassin’s Creed 3

Wyposażenie oraz statek Aquila pochłaniają olbrzymią ilość pieniędzy. Szczególnie na początku gry, będziemy musieli zdobyć odpowiednia sumę, by zapełnić naszą skrzynię. Najprostszym sposobem jest polowanie na dzikie zwierzęta, a następnie sprzedawanie ich futer.

Poradnik Assassin’s Creed 3: Jak zdobyć więcej pieniędzy i wygrać gry planszowe

Najbardziej opłacalne jest polowanie na niedźwiedzie. Jednak tych drapieżników nie odnajdziemy wszędzie. Szczególnie lubią one wędrować wokół Packanack. Dwa niedźwiedzie znajdziecie w południowo-zachodniej części tego obszaru. Co ważne można na nie polować wielokrotnie.

W Assassin’s Creed 3 handel futrami to bardzo wygodna metoda na zdobycie dodatkowych pieniędzy.

Zostań mistrzem Młyna i Fanorona w Assassin’s Creed 3

Gry planszowe w dobie gier komputerowych wyszły z mody. Jednak w Assasssin’s Creed 3 możemy znów do nich powrócić, za sprawą kilku minigier. Pokonanie pierwszych przeciwników, nie powinno sprawić problemów, jednak warto zawczasu unikać błędów.

Jedną z takich gier jest Młyn, to jedna z najstarszych gier planszowych na świecie. Każdy z graczy ma dziewięć kamieni. Gracze rozmieszczają na przemian swoje kamienie na planszy. W momencie, gdy któremuś uda się ustawić trzy kamienie w jednej linii, to może zdjąć z planszy dowolny kamień przeciwnika, o ile nie są one ustawione w młynie (linii). Gra się kończy, gdy jednemu z graczy pozostają dwa kamienie na planszy lub nie może wykonać żadnego ruchu.

Assassin’s Creed 3 gra młynekJeśli będziemy mieli problemy z tą grą to w każdej chwili możemy uruchomić internetową aplikację opartą na Javie. Z nią bez trudu pokonamy nawet najsilniejszego przeciwnika.

Po uruchomieniu, aplikacja domyślnie ustawiona jest na najwyższy 7 poziom. Tak by to przeciwnik wykonywał pierwszy ruch. Następnie ruch ten jest powtarzany i obliczane są kolejne ruchy. Przy każdym ruchu przełączamy się pomiędzy aplikacją, a grą Assassin’s Creed 3 – aż do zwycięstwa.

Jeszcze więcej problemów może sprawić tradycyjna gra planszowa Fanorona. W grze mamy do dyspozycji planszę podzieloną liniami i z wyznaczonymi 45 polami. Każdy gracz ma do dyspozycji 22 pionki. Wykonując ruchy na przemian musimy zbić wszystkie pionki przeciwnika.

Fanorona Assassin’s Creed 3

Tutaj z pomocą także przyjdzie nam aplikacja online. Zasada działania jest identyczna jak w przypadku gry Młyn. Pozwólmy przeciwnikowi na pierwszy ruch, a później postępujmy zgodnie ze wskazówkami aplikacji.

Grając w Assassin’s Creed 3 mamy okazję nie tylko na świetną rozrywkę, ale też możemy poznać pradawne gry z odległych części świata.

Powiązane pliki: